Při navigaci na iPadu mini nefunguje centrace mapy.
-
Používám iPad mini poslední generace s GPS příjmačem Garmin GLO 2. Od prosince jsem toto spojení nepoužíval a teď cestou na dovolenou jsem byl nemile překvapen, že nemůžu pro navigaci použít mapy.com tak jako tomu bylo naposledy v prosinci a celý rok 2025 kdy to bezchybně fungovalo. Ikonka vycentrovat nedělá prakticky nic, a tak při jízdě neustále odjíždím z mapy. Automatická centrace mapy v nastavení navigace zapnutá. Mám pocit, že na mé straně chyba není. Uložit záznam ze stopaře je teď taky hra s nervy, při ukaĺdání a výběru pěší/auto se stopař schová a vše zamrzne, po pár chvílích se podaří uložit ale vzápětí se chová jako bych ho neuložil a je možnost ho uložit znovu. A nebo v Moje mapy dokážeme na pár chvilek opět zamrznou bílá lišta po levé straně. Vše se děje jen na iPadu.
Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.
Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.
With your input, this post could be even better 💗
Register Login